zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przesyłki i zwroty

Twoja paczka wysyłkowa

Pakiety są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności i są wysyłane za pośrednictwem apaczka.pl ze śledzeniem i wysyłką bez podpisu. Jeśli wolisz dostawę przez apaczka.pl z wymaganym podpisem, zostanie naliczona dodatkowa opłata, więc skontaktuj się z nami przed wyborem tej metody. Bez względu na wybór przesyłki udostępnimy Ci link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, a opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy zgrupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale szczególną uwagę przywiązuje się do ochrony delikatnych przedmiotów.

Pudełka są wystarczająco duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.